Kai Reaver

Reaver, Kai

Arkitekt MNAL, rådgiver

Kai Reaver er arkitekt, forsker og lærer. Han har jobbet for arkitektur-, design- og teknologiselskap i Los Angeles, New York og Oslo og undervist i USA og Asia, og på AHO siden 2012. I NAL jobber Kai med oppgaver knyttet til arkitekturpolitikk, konkurransestrategi, arkitektprofesjonens utvikling og EUs kommende bygningsdirektiv. Kontakt Kai om du vil forbedre arkitektens politiske posisjon, snakke om digitalisering, eller sørge for gode konkurransevilkår for norsk arkitektur.

E: kai@arkitektur.no
T: 412 47 091
AdministrasjonStillingE-postTelefon
Jon Sigurd VangsøyBudjsv@arkitektur.no920 21 209
Mette Ditlefsen SundSentralbordmds@arkitektur.no23 33 25 00
Ragnhild ØlstadAdministrasjonslederroe@arkitektur.no988 70 190
Sara KrigsvollServicemedarbeidersak@arkitektur.no913 39 593
ArkitektnyttStillingE-postTelefon
Ando WoltmannJournalist ando@arkitektnytt.no957 56 615
Cecilie KlemJournalist og redigerercek@arkitektnytt.no908 17 997
Ingebjørg SembRedaksjonell medarbeiderise@arkitektnytt.no924 89 386
Mette SvensenArkitekt MNAL, journalist msv@arkitektnytt.no957 58 758
Mikael GodøRedaktør Arkitektnyttmgo@arkitektnytt.no916 61876
Olav ØdegårdenKorrekturleserolav.odegarden@arkitektnytt.no464 17 082
Arkitektur NStillingE-postTelefon
Gaute BrochmannArkitekt MNAL, redaktør Arkitektur Ngaute@arkitektur-n.no924 97 413
Janne Eide SolvangGrafisk designerdesk@arkitektur-n.no407 24 795
Solveig Nygaard LangvadJournalist/redaksjonell medarbeidersolveig@arkitektur-n.no934 86 295
Åsne Maria GundersenRedaksjonssekretær Arkitektur Nredaksjon@arkitektur-n.no465 03 437
FagavdelingenStillingE-postTelefon
Alf WaageProsjektleder Bylivsenteretalw@arkitektur.no958 89 418
Andreas Fadum HaugstadArkitekt MNAL, prosjektlederafh@arkitektur.no920 14 116
Birgitte SkjerveArkitekt MNAL, prosjektlederbis@arkitektur.no901 98 230
Camilla Moneta Arkitekt MNAL, fagsjefcam@arkitektur.no995 209 74
Dagny Marie BakkeArkitekt MNAL, prosjektlederdmb@arkitektur.no481 24 071
Gisle NataasArkitekt MNAL, konkurranseledergna@arkitektur.no980 89 637
Kai ReaverArkitekt MNAL, rådgiverkai@arkitektur.no412 47 091
Katrine Hamre SørlieArkitekt MNAL, prosjektmedarbeider NAL/Arkitektur Nkhs@arkitektur.no976 14 352
Perann Sylvia StokkeProsjektlederpss@arkitektur.no911 82 626
Pernille MofjellBibliotekslederpjm@arkitektur.no976 111 27
Reidun GranbergProsjektleder, administrerer NALs kursvirksomhetreg@arkitektur.no913 38 838
Øystein Bull-HansenArkitekt MNAL, fagansvarlig i Bylivsenteretobh@arkitektur.no481 13 596
GeneralsekretærStillingE-postTelefon
Kari BucherGeneralsekretærkari.bucher@arkitektur.no932 17 291
Kommunikasjon og markedStillingE-postTelefon
Anne Pernille AnvikMarkedssekretæranp@arkitektur.no977 78 385
Annicken VargelKommunikasjonssjefannicken@arkitektur.no934 23 131
Kjetil HusebøKommunikasjonsrådgiverkhu@arkitektur.no992 56 588
Peter RånåsMarkedssjefpeter@arkitektur.no907 68 100
ØkonomiStillingE-postTelefon
Anne WalsethØkonomimedarbeiderawa@arkitektur.no911 29720
Bente FinstadØkonomimedarbeiderbfi@arkitektur.no936 51 820
Thorstein DramdalØkonomisjeftdr@arkitektur.no922 35 493