Ando Woltmann

Woltmann, Ando

Journalist

Ando Woltmann er frilansjournalist i Arkitektnytt, og skribent og musikkanmelder i blant annet Morgenbladet og Jazznytt. Han har bakgrunn fra musikkbransjen og studerte tidligere kunsthistorie, litteraturvitenskap og idéhistorie ved UiO.

E: ando@arkitektnytt.no
T: 957 56 615
ArkitektnyttStillingE-postTelefon
Ando WoltmannJournalistando@arkitektnytt.no957 56 615
Mikael GodøRedaktør Arkitektnyttmgo@arkitektnytt.no916 61 876
Torbjørn Tumyr NilsenJournalisttorbjorn@arkitektnytt.no976 82 093
Arkitektur NStillingE-postTelefon
Åsne Maria GundersenRedaksjonssekretær Arkitektur Nredaksjon@arkitektur-n.no465 03 437
Gaute BrochmannArkitekt MNAL, redaktør Arkitektur Ngaute@arkitektur-n.no924 97 413
Janne Eide SolvangGrafisk designerdesk@arkitektur-n.no950 20 661
Solveig Nygaard LangvadJournalist/redaksjonell medarbeidersolveig@arkitektur-n.no934 86 295
BibliotekStillingE-postTelefon
Pernille MofjellBibliotekslederpjm@arkitektur.no976 111 27
FagavdelingenStillingE-postTelefon
Camilla Moneta Fagsjef, ansvarlig arkitekturpolitikk og prosjektercam@arkitektur.no995 209 74
Dagny Marie BakkeFagrådgiver, ansvarlig kurs og kompetansedmb@arkitektur.no481 24 071
Eva B. StorrustenFagrådgiver (permisjon)ebs@arkitektur.no980 75 440
Gisle NataasFagrådgiver, ansvarlig konkurranser og parallelle oppdraggna@arkitektur.no980 89 637
Kai ReaverFagrådgiver, høringerkai@arkitektur.no412 47 091
Lise LarstuvoldFagrådgiver, ansvarlig Bylivsenteretlla@arkitektur.no900 40 652
Måns DavidsonFagrådgiver, ansvarlig forskning og utviklingmda@arkitektur.no992 47 640
Perann Sylvia StokkeFagrådgiverpss@arkitektur.no911 82 626
Tone Bondevik WestlieProsjektkonsulent, kurs og konferanser (vikar)tone@arkitektur.no928 03 394
GeneralsekretærStillingE-postTelefon
Kari BucherGeneralsekretærkari.bucher@arkitektur.no932 17 291
Kommunikasjon og markedStillingE-postTelefon
Annicken VargelKommunikasjonssjefannicken@arkitektur.no934 23 131
Børge SildnesKommunikasjonsrådgiverborge@arkitektur.no 957 32 539
Peter RånåsMarkedssjefpeter@arkitektur.no907 68 100
ØkonomiStillingE-postTelefon
Anne WalsethControllerawa@arkitektur.no911 29 720
Bente FinstadØkonomimedarbeiderbfi@arkitektur.no936 51 820