Vi søker arkitekt til kontoret vårt i Tromsø

Arkitektkontoret Amundsen AS, Tromsø

Søknadsfrist: Snarest

Arkitektkontoret Amundsen AS, Tromsø

Hjemmeside

Søknadsfrist: Snarest

Som arkitekt hos oss vil du få muligheten til personlig utvikling, faglige utfordringer, ta ansvar og bidra til å drive frem prosjekter. Vi tilbyr konkurransedyktig lønn, gode pensjonsbetingelser og et godt og inkluderende arbeidsmiljø

Vi ser etter en arkitekt som er effektiv, dedikert og engasjert - personen vi søker bør ha:

  • - Masterutdannelse i arkitektur
  • - Gode ferdigheter i ArchiCad
  • - Beherske norsk muntlig og skriftlig
  • - kunnskaper om norske byggeforskrifter
  • - Evne til å arbeide selvstendig og i team
  • - Gode ferdigheter til formidling i tegning, muntlig og skriftlig
  • - 2-5 års relevant erfaring
  • - Annen tilleggserfaring som kan være relevant er alltid interessant.

 

Vi søker primært etter en arkitekt med noe erfaring, men nyutdannede oppfordres også til å søke.

Kortfattet søknad og cv sendes til daglig leder Peter Amundsen, pa@arkitektamundsen.no. Spørsmål om stillingen kan også rettes til samme adresse.

Om oss

Arkitektkontoret Amundsen AS består av 8 ansatte, og for tiden arbeider vi med et bredt spekter av oppgaver i spennet mellom hytter/eneboliger, større boligprosjekter, forsvarsprosjekter, industribygg og reguleringsplaner. For å møte nye oppgaver trenger vi en ny arkitekt til teamet vårt. Vi har kontorer i en lys bygård i Tromsø sentrum.